Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина 

Полтавські черлідери з “Art life” посіли призові місця на Кубку України та Слобожанщини

Полтавські черлідери з “Art life” посіли призові місця на Кубку України та Слобожанщини

Спортсменки клубу черліденгу “Art life” Полтавської обласної федерації на XVII Кубку України з черліденгу та Всеукраїнських змаганнях “Кубок Слобожанщини” завоювали три срібла та дві бронзи.

Змагання відбулися у харківському Палаці спорту “Локомотив” 4-5 грудня.

В перший день змагань команда “Art life” (8 – 12 років) посіла друге місце.

На другий день Кубку медалей у полтавської команди стало більше. Команда юніорів та квартет дорослих вибороли по сріблу.

 

Квартет юніорів та соло Марії Сліпець посіли третє місце.

Спортсменці команди Наталії Новіковій (учениці ПДЮСШ №4) — учасниці цьогорічного Чемпіонату світу та члену збірної молодіжної команди з черліденгу — вручили посвідчення Майстра спорту України з черліденгу.

“Всі діти старалися. Участь у Кубку України — це чудовий досвід для юних спортсменів. Тут ми можемо побачити інші команди, їх рівень, та поставити собі нову планку для майбутніх тренувань і досягнень”, — каже керівник команди, майстер спорту України з черліденгу Анастасія Арканова.

Конкуренція була сильна.  Участь у змаганнях взяли понад 1500 спортсменів з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова, Донецька, Запоріжжя, Покровська, Боярки та інших міст України.

“Моя донька Поліна займається черлідингом 3 роки. За цей час ми здобули близько 30 медалей. Для нас черліденг — це не просто спорт, а спосіб життя, в якому цікаво і дітям і батькам. Ми товаришуємо між собою. Я точно знаю, що моя дитина росте у правильному оточенні, де є чіткі цілі та пріоритети. Наші дітки впевнені в собі, з рівними спинками та гарною осанкою. Також разом із фізичним розвитком отримуємо безліч позитивних емоцій”, — розповіла мама спортсменки Валентина Феліпас.

“Art life” — клуб однодумців. Тут діти вчаться долати труднощі, переборювати власні страхи та працювати над собою. Спорт спонукає мобілізувати себе, правильно розподіляти час та сили, конкурувати і здобувати високі результати.

Участь у Кубку України з черліденгу для “Art life” — це чергова сходинка на шляху до успіху та визнання. Анастасія Арканова переконана: рухатися і рости їм є куди. Головне — є бажання та талановиті спортсмени, які готові наполегливо працювати для здобуття нових вершин.

Система Orphus