Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська політехніка отримала “Екооскар” за вагомі досягнення в екологічній трансформації держави

Полтавська політехніка отримала “Екооскар” за вагомі досягнення в екологічній трансформації держави

Національний університет “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” нагородили “Екооскаром” за вагомий внесок в екологічну трансформацію держави, бізнесу та суспільства. Почесну відзнаку науковцям-екологам вручили під час Всеукраїнського форуму “Лідерство і ЕКОтрансформація-2021”.

Про це повідомили в Полтавській політехніці.

За словами доктора технічних наук, доцентки, завідувачки кафедри прикладної екології та природокористування Олени Степової, нагорода за досягнення у екологічній сфері засвідчує правильність обраного шляху керівництва та науково-педагогічного колективу університету у справі популяризації еко-професій серед сучасної студентської молоді, відкриття нових освітніх програм у сфері відновлювальної енергетики та залученні науковців кафедри прикладної екології та природокористування до розв’язання проблем поводження з твердими побутовими відходами у Полтавському регіоні.

Науковці також відзначені за активність у популяризації професій у сфері захисту довкілля та розробку завдань для Всеукраїнської олімпіади для екологів підприємств.

ЕКОтрансформація – проєкт, що об‘єднує довкола досягнень, створює моду на нову парадигму здійснення діяльності.

“Відзнаки “Екооскар” вручаються не просто за факт екопроєкт, а за їх вплив на економіку, стан довкілля та суспільство. Як Нобелевську премію – не за факт дослідження, а за важливість його впливу на інші дослідження!”  наголосила СЕО Ecobusiness Group, президент ПАЕУ Людмила Циганок.

Цьогоріч вчетверте відзначили понад 50 надихаючих екорішень для стійкого розвитку України. Це і лідери від влади, від міст та громад, і топ-менеджери підприємств, що знижують антропогенний вплив на довкілля, і лідери соціальних проєктів, що посилюють екологізацію держави. 

Фото Полтавська політехніка

Система Orphus