Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Полтавець переміг у реаліті-шоу “Пекельна кухня”

Полтавець переміг у реаліті-шоу “Пекельна кухня”

Юрій Діденко родом з Полтавщини став кращим кулінаром реаліті-шоу “Пекельна кухня” на Новому каналі. Суперфінал відбувся в ефірі каналу 20 грудня.

Як повідомляється на сайті Зіньківської громади, до проєкту чоловік працював за кордоном у ресторанах із мішленівськими зірками, але свої кулінарні здібності відкрив ще у гуртожитку під час навчання в Полтавському університеті економіки і торгівлі.

“Почав готувати ще в дитинстві, дивився одне популярне кулінарне шоу на ТБ і намагався для мами з бабусею приготувати те, що бачив на екрані. Навчався в Полтавському університеті економіки і торгівлі на технологічному факультеті. Моя спеціалізація була ніяк не пов’язана з кулінарією. Але в гуртожитку я відкрив свої кулінарні здібності, тому що їсти хочеться, а приготувати нікому. А після університету мені запропонували стати кухарем, так і залишився у цій сфері. І нічого міняти не планую!”, — розповів Юрій Діденко “Новому каналу”.

Кулінар виграв 300 тисяч гривень. Виграш витратив на кулінарні книги, частину — на сім’ю. Зараз веде переговори про стажування в одному із найкращих у світі мішленівських ресторанів.

 

Перейти до вмісту