Ви тут:
PROвсе Суспільство Україна 

Показали концепт українського преміального електромобіля

Показали концепт українського преміального електромобіля

Максим Шкiндер (автор iдеї, лідер проєкту), Антон Нiколаєв (дизайнер екстер’єру), Володимир Панченко (дизайнер екстер’єру), Вiталiй Енес (моделювання, вiзуалiзацiя) та Сергiй Воронов (web розробка) розробили концепт українського преміального електромобіля KRAЇNA Shooting brake Coupe.

Про це повідомляє ITC.ua.

«Джерелом нашого натхнення став могутній АН-225, названий його творцями «Мрія», що означає «Те, що створене уявою, фантазією». Він є об’єктом захоплення для дітей та дорослих в усьому світі протягом останніх кількох десятиліть. Нашим прагненням стало творіння дещо близького до його значущості та унікальності, насамперед за своїм візуальним ефектом» — зазначила команда проєкту.

За словами розробників, створення макету електромобіля буде коштувати 100-150 тисяч євро (фінальна сума буде залежати від деталізації макету). Якщо говорити про робочий прототип – це 2-3 мільйони євро, якщо без донора.
Якщо брати за основу готовий кузов із начинкою – тоді набагато дешевше, але й продукт буде не повністю український. Якщо говорити абстрактно про масове виробництво, така машина має коштувати в Україні 15-20 тисяч євро.

Система Orphus