Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

План доходів у 2021 році до обласного бюджету вже виконано, – Павло Кропивка

План доходів у 2021 році до обласного бюджету вже виконано, – Павло Кропивка

8 грудня під час засідання постійної комісії Полтавської обласної ради, яке відбулося за участі голови обласної ради Олександра Біленького, голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова, заступників голови Полтавської обласної ради Олега Бєлоножка, Олексія Чепурка та першого заступника голови Полтавської ОДА Дмитра Луніна, заступників голови Полтавської ОДА Катерини Рижеченко, Ігоря Панченка.

“На сьогодні ми вже виконали план доходів у 2021 році. Таких темпів приросту як цьогоріч ще не було за всю історію. У порівнянні з минулим роком темп приросту склав 147%. В Україні по обласним бюджетам більший показник, ніж на Полтавщині, лише у Дніпропетровській області. Через достатню кількість коштів розпорядників не обмежували у виділенні асигнувань. На кінець року в нас виникла можливість із залишків перерозподілити кошти головним розпорядникам”, – розповів директор Департаменту фінансів Полтавської ОДА Павло Кропивка.

За його словами, планують перерозподілити 81 млн 600 тис. грн.

“50,5 млн грн планують виділити Департаменту охорони здоров’я на закупівлю медичного обладнання для лікарняних закладів області. В першу чергу, для обласної клінічної лікарні, інфекційної лікарні та для онкодиспансеру. 21 млн 600 тис. грн планується направити на комунальні підприємства “Полтаватеплоенерго” та “Полтававодоканал”. На 9 млн 100 тис. грн планують збільшити видатки Фонду розвитку території області. За рахунок субвенцій з інших місцевих бюджетів обласний бюджет збільшується на 27 млн грн: майже 12 млн грн передадуть Департаменту будівництва (на утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури – 4 млн грн, на співфінансування придбання спеціальної комунальної техніки – майже 7 млн грн,  на співфінансування інвестиційних проєктів з будівництва та реконструкції закладів соціально-культурної сфери – 1 млн 100 тис. грн), Департаменту освіти і науки – 14,5 млн грн, Управлінню ЖКГ – 700 тис. грн”, – розповів Павло Кропивка.

Під час комісії депутати розглянули та погодили проєкт рішення про укладення контракту з директором Кротівського психоневрологічного будинку-інтернату, який пройшов конкурсний відбір, про укладення контракту з директором Полтавського спортивного ліцею Полтавської обласної ради, який пройшов конкурсний відбір, про внесення змін до Обласної програми фінансової підтримки підприємств комунальної теплоенергетики та водопровідно-каналізаційного господарства Полтавської області на 2019 ‒ 2021 роки, про надання дозволу на отримання Полтавському обласному комунальному виробничому підприємству теплового господарства “Полтаватеплоенерго” на укладення договору на отримання кредиту у вигляді відновлювальної відкличної кредитної лінії в ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ АКЦІОНЕРНОМУ БАНКУ “УКРГАЗБАНК”, про прийняття об’єкту незавершеного будівництва за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 11а відповідно до проєкту “Реконструкція Комунального закладу “Полтавська дитячо-юнацька школа № 3 з плавання” по вул. Європейська, 9а у м. Полтаві з добудовою спортивної зали” у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

А також про хід виконання Обласної цільової програми комплексного розвитку лісового господарства «Ліси Полтавщини на період 2016-2025 роки», про внесення змін до показників обласного бюджету Полтавської області на 2021 рік 16100000000 (код бюджету), про створення Молодіжної ради при Полтавській обласній раді, як дорадчого органу, про хід виконання Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року, про хід виконання Програми поводження з побічними продуктами тваринного походження та забезпечення діагностики і оперативного виявлення збудників інфекційних хвороб, спільних для людей і тварин, на території Полтавської області на 2021 – 2025 роки, про хід виконання Програми фітосанітарних заходів по ліквідації регульованих шкідливих організмів на території Полтавської області на 2019 – 2023 роки, про хід виконання Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2021–2023 роки, про хід виконання програми «Розвиток освітнього простору Полтавщини» на 2021 – 2025 роки, про хід виконання Регіональної Програми підтримки наукової та інноваційної діяльності у Полтавській області на 2021 – 2024 роки, про хід виконання Обласної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2021 – 2025 роки, про хід виконання Регіональної програми «Дітям Полтавщини – якісне харчування» на 2021 – 2024 роки, про хід виконання Обласної програми з реалізації молодіжної політики на 2021 – 2025 роки, про хід виконання Обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2020 – 2024 роки, про хід виконання Обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2021–2024 роки, про хід виконання Обласної Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Полтавської обласної ради на 2021 рік, про хід виконання Обласної Програми відзначення кращих медичних працівників на 2017-2021 роки, про хід виконання регіональної Програми заходів з організації рятування людей на водних об’єктах Полтавської області на 2021 – 2025 роки, про хід виконання регіональної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню на 2021 – 2027 роки, про хід виконання Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2021 – 2027 роки, про хід виконання Програми правової освіти населення Полтавської області на 2021 – 2025 роки, про хід виконання обласної програми «Громадські бюджети Полтавщини на 2021 – 2023 роки», про хід виконання обласної програми «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019 – 2021 роки».

Система Orphus