Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Підприємства Полтавщини повернули своїм працівникам понад 127 млн грн заборгованості із зарплати

Підприємства Полтавщини повернули своїм працівникам понад 127 млн грн заборгованості із зарплати

Протягом 11 місяців поточного року погашено заборгованість із заробітної плати, яка виникли на підприємствах-банкрутах на загальну суму 127,6 млн грн, що на 83,5 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

Про це говорили на засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, повідомляють у Полтавській ОДА.

На сьогодні у Полтавській області у процедурі банкрутства ще перебуває 20 підприємств. Всі вони мають заборгованість із заробітної плати перед своїми працівниками на загальну суму 78,5 млн грн.

Значно заборгували заробітну плату своїм працівникам ПАТ “АвтоКРАЗ”, корпорація “Полтавабудінвест”, ДП НАК “Надра України” “Полтаванафтогазгеологія”,  ДП “Полтавський облавтодор” ВАТ “ДАК” Автомобільні дороги України, КП “Полтавафарм”.

“У поточному році, якщо порівнювати з минулим, значно збільшились суми погашення заборгованості із заробітної плати. Ми бачимо статистику, маємо неодноразові скарги від осіб, які чекають повернення зароблених коштів, тому не можемо стояти осторонь. Результатом нашої роботи є нещодавне повернення зарплатних боргів працівникам ПАТ«АвтоКРАЗ.  Підприємство повернуло боргів майже на 40 млн грн”, – зазначила завідуюча сектору з питань банкрутства у Полтавській області відділу з питань банкрутства північно-східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України Лариса Манько.

У підсумку присутнім на засіданні тимчасової комісії арбітражним керуючим поставлено завдання щодо прискорення роботи з погашення боргів.

Система Orphus