Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Перебої з електропостачанням до котелень призводять до численних аварійних ситуацій, – “Полтаватеплоенерго”

Перебої з електропостачанням до котелень призводять до численних аварійних ситуацій, – “Полтаватеплоенерго”

Часті планові і аварійні відключення котелень підприємства від електромережі можуть призвести до збоїв у роботі генеруючого обладнання і спровокувати численні пориви у мережах теплопостачання. 

Полтавські теплоенергетики вкрай стурбовані різким погіршенням ситуації із стабільністю забезпечення об’єктів теплового господарства міста електричною енергією. 

Так, у поточному опалювальному періоді кількість різного роду відключень котелень від електропостачання вже перевищило пів сотні випадків. Для порівняння, цей ж показник за аналогічний період минулого року — є у понад десять разів меншим, повідомили у пресслужбі “Полтаватеплоенерго”.

“Слід зауважити, що такі тривалі чи короткочасні відключення створюють передумови для виникнення численних аварійних ситуацій як безпосередньо на котельнях підприємства, так і в мережах теплопостачання. А це, у свою чергу, не лише створить незручності нашим споживачам, а й позбавить можливості “Полтаватеплоенерго” в складних погодних умовах і при низьких температурах повітря забезпечувати безперебійне теплопостачання до житлового фонду міста і об’єктів його критичної інфраструктури”, – йдеться у повідомленні.

Теплоенергетики сподіваються, що вже найближчим часом ситуація із безперебійним постачанням електричної енергії до котелень “Полтаватеплоенерго” владнається і полтавські тепловики отримають змогу гарантовано забезпечувати полтавців якісними та безперебійними послугами теплопостачання. 

ФОТО: Полтавщина

Система Orphus Поделиться на fb