Ви тут:
R Суспільство 

Огляд лінійки iPhone 13

Огляд лінійки iPhone 13

Стало відомо, що iPhone 14 Pro і Pro Max втратять «чубки», яка є в попередніх версіях. Також пристрої отримають “діряві” екрани, тобто фронталки будуть просто врізані в екран. Хоча в поточній лінійці iPhone 13, що складається з 4 моделей, таких нововведень немає, їх технічні характеристики заслуговують на увагу. Розглянемо особливості смартфонів нового покоління та те, наскільки вони відрізняються між собою.

Технічні характеристики

У продаж надійшло 4 модифікації: базова, mini, Pro та Pro Max. Випуск мініатюрної версії став приємною несподіванкою. Відмінності стосуються особливостей камери, габаритів та характеристик. Порівняємо параметри:

  • Розмір дисплея. Діагональ mini – 5,4 дюйма, базової та професійної моделей – 6,1, а максимальної – 6,7.
  • Частота оновлення. 60 Гц у мінімальної та основної моделей, 120 Гц – у решти.
  • Роздільна здатність екрана. 2340х1080 пікселів у mini, 2532×1170 – у стандартної та професійної версій, 2778х1284 – у максимальної.

Про продуктивність переживати не варто. В усіх пристроях встановлений чіп A15 Bionic. У порівнянні з попередниками він став набагато швидшим і економнішим. Використовуючи недорогу версію телефону, покупець отримує великий запас потужності, який впевнено справляється з ресурсомісткими програмами. За графіку відповідає система із 4 ядрами.

Дизайн: що змінилося

Зовнішні нововведення трохи в порівнянні з попередньою лінійкою, але додалися забарвлення. Не набули великої популярності зелену та фіолетову замінили. У лінійці Pro з’явився новий колір. Apple вирішила використати не стандартні, а оригінальні назви відтінків.

Корпуси смартфонів виготовлені з алюмінію, вони легкі та надійні. Встановлено скло Ceramic Shield – як і у попередній версії. Виріз чубчика став меншим, але незначним.

У стандартної та мінімальної версії задня частина корпусу виготовлена ​​зі скла. Зовнішній вигляд тільки виграв такого рішення, тактильні відчуття приємні. Дві камери (ширококутну та надширококутну) розмістили у лівому кутку. Спалах також зрушив до краю. У професійній та максимальній моделях по три модулі.

Можливості камер 

Дозвіл залишився незмінним, але якість знімків покращилася. Додали систему оптичної стабілізації. Представники компанії запевнили, що можливість зсуву матриці дає змогу створювати якісні фото у складних умовах.

Виробник подбав про тих, хто використовує смартфон для створення професійного контенту. З цією метою впроваджено режим «Кіноефект».

Перейти до вмісту