Один з провідних футболістів “Ворскли” захворів на COVID-19

Матч проти “Руху” пропустив Йонас Тамм, який може не зіграти у грі проти “Львова”.

Про це після матчу “Рух” — “Ворскла” заявив головний тренер полтавців Юрій Максимов.

“Вдома через ковід залишився Йонас Тамм. Лідерів команди нам тяжко кимось замінити”, – зізнався тренер.

Тамм у січні 2020 року підписав контракт на півтора сезону з можливістю продовження ще на рік з чернігівською “Десною”, ставши першим в історії клубу легіонером. 23 лютого 2020 року дебютував за нову команду в Прем’єр-Лізі у виїзному матчі проти донецького “Шахтаря” (0:1), вийшовши в стартовому складі та провівши всі 90 хвилин. 16 липня 2020 року забив свій перший гол за «Десну», відзначившись у виїзному матчі 31-го туру УПЛ проти “Олександрії” (1:3), відкривши рахунок на 9-й хвилині гри. Загалом в сезоні 2019/20 зіграв за клуб 13 ігор в чемпіонаті (1 гол) і одну в Кубку України, допомігши клубу посісти 4 місце та вперше в історії вийти до єврокубків. В наступному сезоні провів за “Десну” 23 матчі у всіх турнірах і забив 1 гол, але цього разу “Десна” стала лише сьомою і в єврокубки не пробилась, після чого естонець покинув клуб.

Нагадаємо, полтавська “Ворскла” не змогла перемогти “Рух” у крайньому матчі УПЛ.

28 травня 2021 року Тамм підписав контракт з полтавською “Ворсклою”.