Ви тут:
Суспільство Україна 

ОБСЄ в Україні презентувала дорожню карту з організації психосоціальної допомоги ветеранам

ОБСЄ в Україні презентувала дорожню карту з організації психосоціальної допомоги ветеранам

30 грудня, відбулася презентація “дорожньої карти” з організації в громадах психосоціальної допомоги ветеранам та членам їхніх родин, яку розробила команда Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Джерело: Міністерство у справах ветеранів

“Наша співпраця з ОБСЄ є партнерською і стратегічно важливою. Спільно ми працюємо над збільшенням спроможностей наших Захисників в отриманні відповідних послуг, розвитку в громадах. Ми сподіваємось, що в наступному році ця співпраця буде продовжена. У нас є багато амбітних проєктів, які заслуговують на підтримку міжнародних партнерів”, – сказала міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

Під час зустрічі експерт Координатора проектів ОБСЄ в Україні Віталій Климчук представив рекомендації для місцевих органів влади з організації в громадах психосоціальної допомоги ветеранам та членам їхніх родин.

Читайте також: Зеленський підписав указ про вдосконалення системи грошового забезпечення військових

У пресслужбі зазначають, що всі проєкти, які Мінветеранів запланувало на 2021 рік, вдалося завершити. Основний напрям, за якими працювало відомство з ОБСЄ –  оснащення міністерства онлайн-інструментами та можливостями для психосоціальної реабілітації та професійної адаптації ветеранів і членів їхніх сімей на національному та місцевому рівнях. Зокрема, це система “е-Ветеран”, а також створення електронного реєстру сертифікованих постачальників послуг з психологічної реабілітації.

Система Orphus