Ви тут:
PROвсе Медицина Суспільство 

Новорічні та різдвяні свята: чим загрожує вживання алкоголю та переїдання за святковим столом

Новорічні та різдвяні свята: чим загрожує вживання алкоголю та переїдання за святковим столом

Наближається серія Новорічних та Різдвяних свят, які традиційно українці відзначають щедрими застіллями. Про що варто пам’ятати, перш ніж сідати до столу  зі спиртним та численними наїдками, розповідає  лікар-гастроентеролог вищої категорії, КП «4-та міська клінічна  лікарня Полтавської міської ради» Валентина Кулакова.

Джерело: Департамент охорони здоров’я Полтавської ОДА

 Європейський регіон, у тому числі й Україна, характеризується найвищим рівнем вживання алкоголю та високими показниками спричиненої алкоголем смертності.

Напевно не всім припадає до душі справедлива теза про те, що безпечної дози алкоголю не існує. Але є прямий зв’язок між  дозою випитого алкоголю та зворотною реакцією організму: чим більше людина вживає, тим вищий ризик захворіти. Алкоголь тісно пов’язаний із розвитком близько шести десятків різних захворювань.

Варто пам’ятати, що мозок людини продовжує розвиватися до 25 років,  тому спиртне особливо небезпечне для молоді та підлітків.

Алкоголь специфічно пошкоджує печінку. Печінка – головна очисна система організму та його біохімічна лабораторія. Тут відбувається синтез необхідних організму продуктів та їх доставка в судинну систему. Таким чином наша кров фільтрується в цій лабораторії до 300-400 разів. За добу через печінку проходить до 2000 літрів крові.

Читайте також: Як впоратися з передсвятковим стресом: поради

Прийом 150 грамів етанолу (300-400 грамів горілки) викликає в печінці некроз (смерть) печінкових клітин та запальну реакцію, що з часом призведе до розвитку алкогольного гепатиту та цирозу печінки. Ці хвороби часто діагностуються вже у незворотній стадії.

Також варто знати, що алкоголь пошкоджує підшлункову залозу й призводить до розвитку гострих та хронічних панкреатитів. Близько 85 відсотків усіх панкреатитів пов’язані зі зловживанням алкоголем.

Внаслідок хронічного панкреатиту розвивається цукровий діабет та інші ознаки недостатньої функції  підшлункової залози (проноси, втрата ваги, диспепсія, больовий синдром).

“Особливо небезпечне вживання алкогольних напоїв та прийом жирної, гострої, рафінованої їжі. Таке поєднання призводить до збудження апетиту та шлункової секреції, що призводить до розвитку диспепсії, гастритів, холециститів. Необхідно пам’ятати, що їжа приносить не лише насолоду, а й приховує в собі велику небезпеку при відсутності міри та поганій якості продуктів харчування (це також продукти, які містять вино, горілку, пиво тощо), то стає зрозумілим важливість цього питання. Тому будемо пам’ятати наукову істину: алкоголь у будь-якому вигляді, в будь-якій дозі – це отрута, яка знищує все, що є в людині  розумного, доброго, красивого”, – зазначила Валентина Кулакова.

Система Orphus