Ви тут:
PROвсе Суспільство 

“Ніч перед Різдвом”: виповнилось 80 років одній з найвідоміших серій “Тома та Джеррі”

“Ніч перед Різдвом”: виповнилось 80 років одній з найвідоміших серій «Тома та Джеррі»

The Night Before Christmas, який побачив світ 6 грудня 1941 року, номінували на Оскар за “найкращий анімаційний короткометражний фільм”.

До історії цей 8-хвилинний мультфільм ввійшов до історії як найбільш переглянута версія всього серіалу про кота та мишу (більше 8.6 мільйонів глядачів), а також одна з небагатьох серій, яка ніколи не віддавалася цензурі.

Довідка. “Том і Джеррі” (англ. Tom and Jerry) — мультсеріал про взаємини кота Тома і миші Джеррі. Перший випуск був створений у 1940 році американськими аніматорами Вільямом Ганною (англ. William Hanna) і Джозефом Барберою (англ. Joseph Barbera), які пізніше створили студію Ганна—Барбера.

“Том і Джеррі” швидко отримав визнання з боку глядачів і набув популярності у всьому світі. Однак багато епізодів піддавалися критиці за зображення насильства і жорстокості головних героїв, а також за слабкий сюжет у деяких короткометражних фільмах. Проте за всю історію існування мультфільм отримав 7 премій «Оскар» за найкращий анімаційний короткометражний фільм.

Система Orphus