Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Не знав про Полтаву: легіонер “Ворскли” розповів про свій переїзд до України

Не знав про Полтаву: легіонер “Ворскли” розповів про свій переїзд до України

Ганський захисник “Ворскли” Наджиб Якубу розповів про те, як він змінив клуб.

Більше про це він розповів у інтерв’ю FanDay.

“Що може знати хлопець із Гани у 18 років про країну, яку навіть на карті не бачив? Нічого. Усі мої уявлення про Україну зводилися до Андрія Шевченка. Звичайно, були побоювання, куди я їду. Але боявся я даремно. Я щиро полюбив вашу країну, хоч нелегко було звикати до української дійсності. Але думаю так було би з будь-якою країною. Клімат, мова, звичаї. Потрібен не тільки час, щоб до цього звикнути, а ще бути дуже сильною і стійкою людиною”, – зігрався гравець.

Читайте також: На якому місці “Ворскла” завершить сезон: європейські статистики зробили прогноз

Вихованець юніорської команди “Аккра Нью-Таун”, у складі якої виступав до 2017 року. По завершенні контракту залишив склад нижчолігового клубу як вільний агент. У 2018 році виступав у клубі Професіональної футбольної лігії Нігерії (перша ліга) “Нігер Торнадос”.

Після виступів за юнацьку збірну Гани U-17 до юного захисника проявляли увагу ряд європейських клубів, але Наджееб для свого подальшого розвитку обрав “Ворсклу”. 4 вересня 2018 року підписав 3-річний контракт з “Ворсклою”. Спочатку залучався до матчів молодіжної команди полтавського клубу, за яку дебютував 14 вересня 2018 року в програному (0:2) виїзному поєдинку 8-о туру проти львівських “Карпат”.

Якубу вийшов на поле в стартовому складі та відіграв увесь матч. А вже наступного дня потрапив до заявки першої команди “Ворскли” на матч Прем’єр-ліги проти першої команди “Карпат”, проте на поле так і не вийшов та просидів увесь матч на лаві для запасних.

Дебютував за «Ворсклу» 20 жовтня 2018 року в поєдинку 12-о туру УПЛ проти київського “Динамо”. Якубу вийшов на поле в стартовому складі, а на 74-й хвилині його замінив Юрій Коломоєць.

Система Orphus