Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Не вистачило голосів для дострокового припинення повноважень міського голови Полтави Олександра Мамая

Не вистачило голосів для дострокового припинення повноважень міського голови Полтави Олександра Мамая

22 грудня під час позачергової одинадцятої сесії Полтавської міської ради депутати голосували за дострокове припинення повноважень міського голови Олександра Мамая.

У сесійні залі провели таємне голосування. За проголосувало 23 депутати з 25 присутніх. Олександр Мамай відмовився від голосування. Один бюлетень визнали не дійсним.

Рішення не прийнято, так як для прийняття цього рішення необхідно було 28 голосів.

Нагадаємо, на вимогу представників Громадської спілки “Координаційна рада громадських організацій учасників АТО” депутатами міськради були зібрані підписи на проведення позачергової сесії. Таку вимогу учасники АТО висунули через висловлення міського голови Полтави Олександра Мамая в інтерв’ю телеканалу “НАШ”, де він назвав російсько-українську війну братовбивчою і заявив що, на сході України воюють “дві наддержави” – США і Росія. За це згодом його занесли до бази даних “Миротворець”.

10 грудня від стінами Полтавської міської ради зібрались ветерани, військовослужбовці, депутати і звичайні полтавці, які вимагали від міського голови публічних вибачень за його слова.

Система Orphus