Ви тут:
Суспільство Україна 

НАЗК оновило форми та затвердило Порядок заповнення декларації

НАЗК оновило форми та затвердило Порядок заповнення декларації

До початку кампанії декларування 2022 року залишився лише один місяць. 

У Національному агентстві з питань запобігання корупції поінформували про нові зміни в Реєстрі декларацій, де знайти всю необхідну інформацію для заповнення декларації та до кого можна звернутися.

Серед оновлень – нова форма декларації та порядок подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, а також порядок повідомлення про відкриття валютного рахунку в банку-нерезиденті. НАЗК не лише оновило форми, але ще й затвердило Порядок заповнення декларації.

“Вперше у декларантів з’явилася повноцінна заюстована інструкція про те як правильно заповнювати кожен пункт декларації. Тепер подати декларацію буде ще простіше”, – йдеться у повідомленні.

У НАЗК розповіли, що наразі триває процес модернізації Реєстру декларацій, який має не лише змінити форму декларації, але й частково автоматизувати її заповнення.

“Попри це ми розуміємо, яке занепокоєння можуть спричинити можливі помилки в роботі Реєстру, якщо потрібно подати декларацію. Пам’ятайте: головна мета НАЗК — знаходити реальні порушення, а не притягувати до відповідальності за технічні помилки у деклараціях. Тому звертаємося до декларантів: якщо під час заповнення декларації ви виявите технічні проблеми, які не стосуються грошових виражень — будь ласка, зверніться до НАЗК”, – зазначили у НАЗК.

Нагадуємо, телефон контакт-центру НАЗК – +38 (044) 200–06–94.

Система Orphus