Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Найкращі учасники ЗНО щорічно отримуватимуть премію Верховної Ради: ухвалили постанову

Найкращі учасники ЗНО щорічно отримуватимуть премію Верховної Ради: ухвалили постанову

Парламент ухвалив постанову про присудження щорічної Премії Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання.

Відповідне рішення Верховна Рада ухвалила 1 грудня, повідомили у МОН.

“Підтримка молоді – одне з наших ключових завдань. Ця постанова сприятиме розвитку інтелектуального потенціалу суспільства та підвищення престижності здобуття якісної освіти в Україні”, – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Ухвалений документ розроблено на виконання постанови ВР “Про Премію Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти”, згідно з якою найкращим учасникам ЗНО присуджуються 30 Премій Верховної Ради у розмірі 100 тисяч гривень кожна.

Читайте також: В Україні затвердили графік проведення ЗНО-2022

Відповідно до положення про премію, список претендентів на присудження премії формує Український центр оцінювання якості освіти на підставі рейтингу осіб, які у поточному році завершили здобуття повної загальної середньої освіти, виконали сертифікаційні роботи ЗНО з чотирьох і більше навчальних предметів, отримали загальну суму балів за шкалою 100-200 не менше 790 балів, зокрема 200 балів за щонайменше один із цих навчальних предметів, та зараховані у поточному році до закладу вищої освіти в Україні.

Система Orphus