Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Наступного року на реалізацію проєктів ДФРР Полтавщина отримає близько 137 мільйонів гривень

Наступного року на реалізацію проєктів ДФРР Полтавщина отримає близько 137 мільйонів гривень

На реалізацію проєктів із ДФРР у 2022 році для Полтавської області спрямують близько 137 мільйонів гривень.

Про це повідомив перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін 23 грудня на засіданні регіональної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм (проєктів), що можуть реалізуватися за кошти державного фонду регіонального розвитку, повідомили у Полтавській ОДА.

“2 грудня поточного року прийнято Закон України “Про Державний бюджет України на 2022 рік”, яким визначено розмір ДФРР на наступний рік – 5,2 млрд грн. Мінрегіоном здійснено розподіл даної суми на області, відповідно до якого в Полтавську область буде спрямовано близько 137 мільйонів гривень”, – зазначив Дмитро Лунін.

Ці гроші будуть розділені між трьома перехідними проєктами та 5 новими. Серед перехідних – будівництво басейну в Миргороді, реконструкція історико-культурного центру “Більськ” та Кременчуцького онкодиспансеру.

Серед поданих на 2022 рік 3 проєкти відповідають технічному завданню “Розбудова мережі закладів освіти та створення якісного освітнього простору, в тому числі інклюзивного” та 2 – “Розвиток спортивної інфраструктури, створення умов для занять фізичною культурою та спортом”.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus