Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Наша сила, міць і мужність”: до 30-річчя ЗСУ у Полтаві відкрили фотовиставку

“Наша сила, міць і мужність”: до 30-річчя ЗСУ у Полтаві відкрили фотовиставку

5 грудня, у Міжнародний день волонтера, у Полтавському художньому музеї (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка відкрили фотовиставку “Наша сила, міць і мужність” до 30-річчя Збройних Сил України.

В експозиції представлені 35 світлин фотокореспондентів-членів НСЖУ Анни Чапали, фотокореспондента ОКІА “Новини Полтавщини” Олега Дубини, Володимира Лазарєва та роботи відеографа Дмитра Панченка. Це фото зроблені в перші роки війни. Здебільшого, портрети воїнів, що стали своєрідним літописом того часу і розповідають глядачам історії захисників, передають їхні емоції. З часом, у світлинах на військову тематику з’явилися елементи оточуючого середовища. Фотографували військове спорядження, навчання, побут на передовій та життя після фронту. 

“На моїх фото немає активних дій, але є пережиті емоції батьків, синів, доньок, дружин військових. В експозиції є світлина “Надзусилля”, що демонструє і силу духу, і міць, і незламність нашого війська та народу”, – розповіла офіцер 831 бригади тактичної авіації повітряного командування “Центр” Анна Чапала.

Хронологічно фотографії, представлені на виставці охоплюють весь період російсько-української війни. Автори тематично поділили їх на: “Бойові будні”, “Діалог заради миру”, “Наша броня”, “Життя після фронту”.

“Хочеться, щоб цю фотовиставку побачили якомога більше людей”, – зазначив підполковник запасу, спеціальний кореспондент Інформаційної агенції Міністерства оборони України “АРМІЯinform” Володимир Лазарєв. 

Хвилиною мовчання полтавці вшанували пам’ять полеглих українськи захисників.

Фотовиставка у галереї мистецтв діятиме ще два тижні. Вхід – безкоштовний. 

 

Система Orphus