Ви тут:
PROвсе Суспільство 

NASA проведе додаткові місії до МКС на SpaceX

NASA проведе додаткові місії до МКС на SpaceX

Національне управління США з аеронавтики та дослідження космічного простору планує найближчим часом укласти контракт на три додаткові місії з транспортування аеронавтів до МКС на нових космічних кораблях.

Про це повідомляє itta.

“NASA має намір укласти зі SpaceX контракт на позаконкурсній основі, за яким додадуться (до програми польотів до МКС – ІФ) три постсертифікаційні місії в рамках контракту з транспортування комерційних екіпажів, щоб NASA могло виконувати одну з обов’язкових умов угод з іноземними партнерами – знаходження екіпажу Міжнародної космічної станції (МКС)”, – сказано в повідомленні.

Читайте також: Астрономи виявили у космосі поклади “білого золота”

Нині NASA має контракти про доставку екіпажів на МКС із двома компаніями – Boeing та SpaceX. Однак сертифікацію NASA для здійснення місій з транспортування астронавтів до МКС пройшли лише космічні кораблі SpaceX, оскільки Boeing сьогодні не здатний доставити людей на станцію через неготовність космічного корабля CST-100 Starliner та інші компоненти місії, необхідні для її здійснення.

Згідно з контрактом SpaceX і NASA, останній заявлений політ до МКС на кораблі Crew Dragon заплановано на березень 2023 року. Додавання трьох додаткових постсертифікаційних місій на кораблях SpaceX дозволить NASA заповнити кількість польотів, які призначалися Boeing.

Система Orphus