Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На позачерговій сесії обласної ради на заклади охорони здоров’я Полтавщини планують виділити ще 50 млн грн

На позачерговій сесії обласної ради на заклади охорони здоров’я Полтавщини планують виділити ще 50 млн грн

9 грудня відбудеться позачергова сесія Полтавської обласної ради, на якій розглянуть 20 основних та 3 додаткових питання.

Про це під час засідання президії облради повідомив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

“Як і планувалося 9 грудня відбудеться позачергова сесія, де будуть внесені зміни до бюджету щодо перерозподілу залишків коштів. У кінці грудня відбудеться чергова сесія, на якій розглядатимемо бюджет на 2022 рік”, – сказав Олександр Біленький.

 

Директор Департаменту фінансів Полтавської ОДА Павло Кропивка повідомив, що перерозподілять понад 70 млн грн.

“50 млн грн виділять на заклади охорони здоров’я області. А саме на закупівлю медичного обладнання, серед якого – лінійний прискорювач. Понад 20 млн грн – на поповнення статутного капіталу комунальних підприємств “Полтаватеплоенерго” та “Полтававодоканал”. 10 млн грн та 11 млн 600 тисяч гривень відповідно”, – розповів Павло Кропивка.

Також на позачерговій сесії депутати розглянуть кадрові питання та створення Градизького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

У ході засідання також було порушено питання організації територіальної оборони області в зв’язку з концентрацією військових формувань Російської Федерації на кордонах з Україною.

Система Orphus