Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині запрацювала надглибока свердловина газу

На Полтавщині запрацювала надглибока свердловина газу

Свердловина на Скиданівському родовищі глибиною 6300 м, яку відкрили два роки тому, забезпечує видобуток 200 тис. куб. м газу на добу.

Як розповіли у “Полтавагазвидобуванні”, вказане родовище фахівці відкрили у 2019 році.

За оцінкою експертів, попередньо оцінена ресурсна база Скиданівського родовища становить понад 2,7 млрд куб. м газу.

“На розвідці нових ділянок, грінфілдів, ми робимо особливий фокус. Адже це – нові запаси, а значить перспектива для нарощення видобутку вуглеводнів. Для розвідки компанія використовує сучасні методи аналізу даних та моделювання покладів. Ця програма вже дає свої результати. На початку грудня ми відкрили нове Моспанівське родовище. Зараз вже підключили до УКПГ нову високодебітну розвідувальну свердловину на нещодавно відкритому Скиданівському родовищі. Паралельно з роботою на традиційних грінфілдах, продовжуємо працювати над великими стратегічними проектами: Чорне море, Юзівська площа, ділянки УРП”, – повідомив Олександр Романюк, директор дивізіону “Нафтогаз Розвідка та Видобування”.

Читайте також: Уряд затвердив порядок та умови надання громадам коштів, щоб покрити різницю в тарифах на тепло і погасити заборгованість перед “Нафтогазом”

Нова розвідувальна свердловина відкрила новий газоносний поклад у межах Скиданівського родовища, на глибині понад 6 100 м.

Фото – Українська енергетика.

Система Orphus