Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині за тиждень перевірили майже 600 об’єктів

На Полтавщині за тиждень перевірили майже 600 об’єктів

Минулого тижня перевірили у майже 600 закладах. Порушення протиепідемічних вимог зафіксували на 90 об’єктах.

Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Спеціалісти спільно з органами влади та місцевого самоврядування, Національної  поліції фахівці Управління щоденно проводять перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами,  громадського харчування,  закладів освіти та іншими об’єктами з виконання встановлених карантинних заходів.

До порушників застосовувалися відповідні заходи реагування, зокрема, надано 90 приписів (пропозицій),  складено 56 протоколів  про адміністративне правопорушення. Зокрема, фахівці  перевірили:

221 об’єкт торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків), порушення встановили на 31 об’єкті. За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали 31 рекомендацію. Склали 23 протоколи про адмінправопорушення.

175 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, на 31 встановили порушення. Надали 31 рекомендацію. Склали 14 протоколів про адмінправопорушення.

31 заклад громадського харчування, на 12 встановили порушення. Надали 12 рекомендацій. Склали 9 протоколів про адмінправопорушення.

40 перукарень та салонів краси, порушення протиепідемічних вимог встановили на 6 об’єктах. За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали 10 рекомендацій. Склали 4 протоколи про адмінправопорушення;

31 дитячий дошкільний заклад, порушення дотримання вимог протиепідемічних заходів не виявили.

24 освітні заклади, порушення дотримання вимог протиепідемічних заходів не виявили.

18 аптек, оптик, порушення протиепідемічних вимог не встановили.

2 вищих навчальних заклади, порушення протиепідемічних вимог не встановили.

8 об’єктів пасажирських перевезень, порушення протиепідемічних вимог встановили на 8 об’єктах (100%). Складено 6 протоколів про адмінправопорушення;

8 інших об’єкти нагляду (об’єкти побутового обслуговування населення, адміністративні та офісні приміщення, заклади ветеринарної медицини, АЗС, поштові відділення, об’єкти водопостачання, банківські відділення, ломбарди тощо, порушення протиепідемічних вимог встановили на 1 об’єкті.

Фото: Держпродспоживслужба

Система Orphus