Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині виявили незаконні вирубки дерев

На Полтавщині виявили незаконні вирубки дерев

5 грудня під час проведення оперативних рейдових заходів у полезахисній лісосмузі поблизу Чутового Полтавського району виявили незаконну вирубку дерев породи дуб, ясен, клен.

Про це повідомив керівник штабу громадських інспекторів з охорони довкілля Полтавської області при Державній екологічній інспекції Центрального округу Олег Перепелиця.

“Матеріали по виявленому факту готуються до передачі правоохоронним органам для проведення розшукових дій та встановлення винних у злочині проти довкілля (стаття 246 Кримінального кодексу України: незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу)”, – зазначив Олег Перепелиця на своїй сторінці у фейсбуці.

Він також зазначив, що минулого тижня співробітники Держекоінспекції Центрального округу на території Полтавського району виявили незаконну порубку понад 130 дерев різної породи.

“Насадження були знищені на ділянці полезахисної лісосмуги, що несе величезну шкоду сільськогосподарським угіддям та екосистемі регіону загалом. Під час огляду місця порубки дерев, були зроблені відповідні заміри та складені матеріали, які були направлені до органів прокуратури регіону, задля встановлення та притягнення до відповідальності всіх винних осіб. Загалом розмір заподіяної державі шкоди в результаті даних злочинних дій склав 1 мільйон 140 тисяч гривень”, – зазначив Олег Перепелиця.

Фото з фейсбук-сторінки Олега Перепелиці

Система Orphus Поделиться на fb