Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині трьом ВПО та родині учасника АТО/ООС придбають житло за кошти державної субвенції

На Полтавщині трьом ВПО та родині учасника АТО/ООС придбають житло за кошти державної субвенції

Ще трьом внутрішньо переміщеним особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, та родині учасника АТО/ООС з числа осіб з інвалідністю внаслідок війни 1-2 групи із Кременчука, Оржиці та Полтави придбають житло за кошти державної субвенції.

Про це йшлося на засіданні комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких пільгових категорій осіб, а також членів їх сімей. Нараду провела заступник голови Полтавської ОДА Катерини Рижеченко, повідомили в облдержадміністрації.

“Так, враховуючи нерозподілений залишок в обласному бюджеті у сумі понад 961 тис. грн та доведений області додатковий обсяг фінансування в сумі 210 134 грн, виплата компенсації в повному обсязі буде проведена 1 сім’ї учасника АТО/ООС з числа осіб з інвалідністю внаслідок війни 1-2 групи із Кременчука. Загалом, відповідно до доведеного обсягу фінансування, виплата грошової компенсації у поточному році буде проведена 8 сім’ям учасників АТО/ООС з числа осіб з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи”, – йдеться у повідомленні.

Також цьогоріч розпорядженням Кабміну Полтавщині виділено 2 млн грн для виплати грошової компенсації на належні для отримання жилі приміщення, в межах державних програм у 2021 році внутрішньо переміщеним особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Відповідно субвенцію в розмірі понад 1 млн 450 тис. грн було спрямовано до бюджету м. Кременчук на виплату грошової компенсації особі.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus