Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині представників громад навчають розробляти конкурентоспроможні грантові проєкти

На Полтавщині представників громад навчають розробляти конкурентоспроможні грантові проєкти

У Полтавській облдержадміністрації для 20 представників територіальних громад області розпочали триденне очне навчання з розробки конкурентноспроможних грантових проєктів.

Як повідомили у Полтавській ОДА, його проводять у рамках обласної Програми сприяння залученню інвестицій, формуванню позитивного іміджу та розвитку міжнародного економічного співробітництва Полтавської області на 2021-2023 роки.

Директорка консалтингової компанії “Центр розвитку “ЧАС ЗМІН”, засновниця Школи з написання грантових проєктів, авторка YouTube-каналу “ЧАС ЗМІН” Мар’яна Кобеля та директор зі стратегічного розвитку “Центр розвитку “ЧАС ЗМІН” Юрій Звір навчатимуть представників громад писати успішні проєкти розвитку, надаватимуть практичну допомогу у напрацюванні власної ідеї проєкту, віднайденні джерел залучення грантових коштів.

“Вітаю учасників навчального процесу. Вважаю, що успішний економічний розвиток територіальних громад залежить, насамперед, і від їх спроможності ефективно залучати інвестиційні кошти. Для цього необхідно вміти якісно розробляти грантові проєкти, які б були конкурентоспроможними серед сотень інших. Сьогодні ми запросили кращих фахівців України, які готові поділитися з вами напрацьованим досвідом. Навчання стало можливим завдяки підтримці голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова, депутатського корпусу Полтавської обласної ради та за ініціативи Департаменту економічного розвитку та залучення інвестицій облдержадміністрації. В подальшому ми завжди відкриті до співпраці та готові надавати вам всебічну допомогу. В свою чергу чекаємо від вас якісних проєктів”, – зазначив заступник голови Полтавської ОДА Максим Калінін.

Навчання триватиме до 15 грудня. Учасники отримають сертифікати про отримання практичного досвіду з залучення коштів міжнародних фінансових організацій.

Фото: Полтавська ОДА

Перейти до вмісту