Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині планують створити обласну програму розвитку закладів позашкільної освіти

На Полтавщині планують створити обласну програму розвитку закладів позашкільної освіти

Під час засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань освіти, науки та культури 21 грудня депутати розглянули питання щодо створення обласної програми розвитку закладів позашкільної освіти спортивного та фізкультурно-оздоровчого спрямування на 2022-2026 роки.

Участь у засіданні взяли заступники голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін та Катерина Рижеченко.

За словами директора Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Віти Ковальської, нині в області працюють 17 дитячих спортивних шкіл.

“Ця програма врегульовує питання розвитку позашкілля, зокрема спортивного та оздоровчого напрямку. На сьогоднішній день в системі освіти області функціонує 17 дитячих спортивних шкіл. 10 з них мають свої бази. На жаль, не врегулювання цього питання на рівні області, призвело до того, що в кожній громаді позакривались дитячо-юнацькі спортивні школи. Раніше в кожній громаді була ДЮСШ. Мета цієї програми — повернути в кожну громаду по спортивній школі”, – розповіла Віта Ковальська.

Також, згідно з програмою, передбачено будівництво і ремонти спортивних баз для секцій закладів позашкілля, закупівлю інвентарю. Також є мотиваційні аспекти як для дітей, які займаються в цих закладах, а також тренерів. Зокрема, проведення окремих конкурсів — “Краща база”, “Кращий тренер”, “Кращий учень” тощо.

“За допомогою цієї програми вдасться долучити учнів сільських шкіл до занять спортом. Так трапляється, що гарних спортсменів досить багато в селах. Але там не вистачає спортивно-матеріальної бази”, – додав голова комісії, депутат Олег Діденко.

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту