Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині підприємця зобов’язали звільнити кімнати в гуртожитку, – прокуратура

На Полтавщині підприємця зобов’язали звільнити кімнати в гуртожитку, – прокуратура

За позовом прокуратури підприємця зобов’язали звільнити незаконно орендовані кімнати в гутожитку Полтавського фахового коледжу транспортного будівництва.

Про це повідомили у Полтавській обласній прокуратурі.

Господарський суд Полтавської області визнав недійсним договір оренди та повернення частини приміщення гуртожитку площею майже 40 кв. м. Полтавському будівельному технікуму транспортного будівництва (нині – Полтавський фаховий коледж транспортного будівництва).

“Установлено, що між Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Полтавській області та фізичною особою-підприємцем укладено договір оренди нерухомого майна, згідно з яким ФОП передано у користування 2 житлові кімнати, розташовані на 1 поверсі гуртожитку. Однак укладений договір порушував вимоги законодавства, оскільки господарська діяльність підприємця не пов’язана з навчально-виховним процесом – у приміщеннях надавалися стоматологічні послуги”, – йдеться у повідомленні.

Наразі підприємця зобов’язали звільнити і повернути нерухоме майно навчальному закладу, на балансі якого воно перебуває.

Система Orphus Поделиться на fb