Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині перевірили 14 закладів, де проживають пенсіонери та люди з інвалідністю

На Полтавщині перевірили 14 закладів, де проживають пенсіонери та люди з інвалідністю

З 23 жовтня по 1 грудня у Полтавській області 14 недержавних закладів соціального захисту, де проживають громадяни похилого віку та люди з інвалідністю.

Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС у Полтавській області.

“Щоб не допустити виникнення пожеж у вказаних закладах, попередити загибель і травмування осіб, керівництвом області було прийнято рішення провести їх комісійні обстеження за участю рятувальників, представників Департаменту соціального захисту, Національної поліції та інших зацікавлених служб. Під час проведення обстежень основна увага рятувальниками приділялася вивченню можливості вільного під’їзду до закладів пожежно-рятувальної техніки, наявності джерел протипожежного водопостачання, стану утримання шляхів евакуації, систем опалення та електрогосподарства”, – зазначили рятувальники.

Надзвичайники проводили інструктажі для персоналу та мешканців закладів щодо дотримання правил пожежної безпеки, порядку дій у випадку виникнення пожеж.

Серед основних порушень вимог пожежної безпеки – відсутність у приміщеннях закладів систем протипожежного захисту та пожежної сигналізації, вогнезахисної обробки дерев’яних будівельних конструкцій, не проведення технічного обслуговування наявних первинних засобів пожежогасіння, відсутність засобів індивідуального захисту органів дихання для самопорятунку осіб, що перебувають на реабілітації та обслуговуючого персоналу на випадок пожежі.

Керівникам повідомили про виявлені порушення вимог пожежної безпеки та надали рекомендації щодо шляхів їх усунення.

Фото: ДСНС

Система Orphus