Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині оголосили конкурс відбору наукових та інноваційних проєктів

На Полтавщині оголосили конкурс відбору наукових та інноваційних проєктів

Для виявлення наукових та інноваційних проєктів у Полтавській області, популяризації та інтенсифікації наукової, інноваційної діяльності, створення нових проєктів, на Полтавщині засновано конкурс для відбору наукових та інноваційних проєктів за пріоритетними напрямами розвитку науки і техніки, стратегічними напрямами інноваційної діяльності.

Учасниками Конкурсу можуть бути суб’єкти наукової і науково-технічної діяльності, визначені Законом України “Про наукову і науково-технічну діяльність” та суб’єкти інноваційної діяльності визначені Законом України “Про інноваційну діяльність” (Претенденти).

На Конкурс не подаються проєкти, за які їх виконавців уже було удостоєно державних нагород України, повідомили у Департаменті освіти і науки Полтавської ОДА. 

Щоб подати проєкти, потрібно заповнити форми та направити на електронну пошту секретаря Організаційного комітету: vuh.viddil@gmail.com

Проєкти можуть бути представлені лише за пріоритетними напрямами розвитку науки і техніки та пріоритетними напрямами інноваційної діяльності, які визначені розділом 4. “Регіональної Програми підтримки наукової та інноваційної діяльності у Полтавській області  на 2021-2024 роки”.

Проєкти, що подаються на конкурс, поділяються на категорії:
– наукові проєкти, що можуть включати фундаментальні та прикладні дослідження;
– інноваційні проєкти.

З Положенням про порядок проведення конкурсу для відбору наукових та інноваційних проєктів за пріоритетними напрямами розвитку науки і техніки, стратегічними напрямами інноваційної діяльності та порядок використання коштів можна ознайомитись за посиланням

Система Orphus