Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині готують до введення в експлуатацію приймальне відділення лікарні “Кременчуцька”

На Полтавщині готують до введення в експлуатацію приймальне відділення лікарні “Кременчуцька”

У межах програми Президента “Велике будівництво” завершують реконструкцію приймального відділення під багатопрофільне з можливістю поточної діагностики, надання невідкладної допомоги, а у разі необхідності і проведення екстрених хірургічних втручань у лікарні інтенсивного лікування “Кременчуцька”.

За час проведення реконструкції виконано великий обсяг робіт з капітального ремонту його приміщень, закуплене нове сучасне обладнання, повідомили у Полтавській ОДА.

“Кожен житель Полтавщини, не зважаючи на те, мешкає він у місті чи в селі, має отримувати якісну та невідкладну медичну допомогу. Для цього ми будуємо по області сільські амбулаторії, більшість із яких уже запрацювали. Запустили телемедицину, оновили парк карет швидкої допомоги обласної служби 103, ремонтуємо приймальні відділення в опорних лікарнях області одним з яких є й приймальне відділення лікарні інтенсивного лікування “Кременчуцька”, – зазначив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

За європейським протоколом приміщення відтепер розділено на три зони – “зелену”, “жовту” та “червону”.

“Зелена” зона – хол лікарні, роздягальню, душову для персоналу, оглядову та гіпсову кімнати. Тут пацієнт може зустрітися з сімейним лікарем, пройти огляд чи отримати консультацію.

У “жовтій” зоні розташовані діагностичні кабінети: рентгенологічний, УЗД, ендоскопічний, комп’ютерний томограф та мала операційна зала для нескладних хірургічних втручань, кімнати медперсоналу та технічні приміщення. Саме сюди направлятимуть пацієнтів, що потребують дообстеження.

До “червоної” зони входитиме протишокова палата інтенсивної терапії. З “червоної” зони у разі необхідності пацієнтів направлятимуть у велику операційну.

Читайте також: “Велике будівництво”: у Кременчуці реконструюють обласний онкологічний диспансер

Також завершили облаштування дороги для заїзду автомобілів швидкої допомоги, паркувальних кишень для автомобілів працівників медичного закладу та відвідувачів. Пацієнти та відвідувачі можуть прогулятись територією лікарні. Тут укладено тротуарні доріжки та розбито зелені газони.

Будівництво проводилось на умовах співфінансування з державного та місцевого бюджетів.

Система Orphus Поделиться на fb