Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині чоловіка підозрюють у використанні підробленого посвідчення водія

На Полтавщині чоловіка підозрюють у використанні підробленого посвідчення водія

Чоловіка викрили у використанні сфальшованого водійського посвідчення у листопаді цього року. Автомобіль, під керуванням 27-річного жителя Миргородського району, зупинили на одній з вулиць селища Велика Багачка за порушення Правил дорожнього руху.

Джерело: поліція Полтавщини

Як зазначив начальник слідчого відділу Миргородського райвідділу поліції Богдан Бовкун, факт підробки водійського посвідчення поліцейські виявили під час оформлення адміністративного матеріалу.

«У процесі досудового розслідування, розпочатого за процесуального керівництва Миргородської окружної прокуратури, дізнавач з’ясував, що у жовтні 21-го року фігурант замовив документ, що підтверджує право на керування транспортним засобом категорії «В», через мобільний месенджер. Невідповідність вилученого посвідчення бланкам документів, які знаходяться в офіційному обігу, підтвердив висновок судової технічної експертизи», – розповів Богдан Бовкун.

Чоловіка обвинувачують у пособництві в підробленні посвідчення водія, яке видається визначеною державною установою та надає відповідні права особі, яка його використовує (ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 358 Кримінального кодексу України), а також у використанні завідомо підробленого документа (ч. 4 ст. 358).

16 грудня обвинувальний акт спрямовано до суду для розгляду справи по суті.

Система Orphus