Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині 16 АЗС не мали дозвільних документів на ведення господарчої  діяльності

На Полтавщині 16 АЗС не мали дозвільних документів на ведення господарчої  діяльності

У Полтавській області  із 134 перевірених автозаправних станцій 16 не мали дозвільних документів.

Про це розповів 10 грудня на засіданні міжвідомчої робочої групи щодо ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами на території Полтавської області заявив заступник начальника Управління стратегічних розслідувань в Полтавській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України Ігор Конончук, інформує Полтавська ОДА.

“Співробітниками нашого управління проведено ряд цільових заходів, в ході яких перевірено на наявність дозвільних документів 134 АЗС. На 16 автозаправних станція дозвільні документи на ведення господарської діяльності були відсутні. За вказаними фактами складено 16 протоколів про адмінпорушення, з обігу вилучено понад 150 тон пального”, – повідомив Ігор Конончук.

Читайте також: У Полтаві на автозаправці продавали дизпаливо та бензин сумнівної якості

Також він додав, що в ході двотижневих перевірок в Полтавській області виявлено 21 факт порушення правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів, 2 факти перевезення нафтопродуктів без зареєстрованої в Єдиному реєстрі акцизних накладних факту переміщення пального згідно ТТН на відпуск нафтопродуктів.

“Правоохоронними та контролюючими органами наразі посилено перевірки автозаправних станцій на предмет наявності дозвільних документів на ведення господарської діяльності. На сьогодні це вже дало відчутний результат. Задля посилення результативності їх роботи робочою групою напрацьовано чіткий алгоритм спільної взаємодії та прийнято рішення включити до складу групи представників управління Державної інспекції архітектури та містобудування у Полтавській області. Перед Головним управлінням Національної поліції в Полтавській області поставлено завдання забезпечити проведення невідкладних заходів з виявлення незаконних точок продажу пального і нафтопродуктів”, – зазначив заступник голови Полтавської ОДА, голова міжвідомчої робочої групи щодо ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами Максим Калінін.

Фото: Полтавська ОДА

Перейти до вмісту