Ви тут:
PROвсе Суспільство 

На Netflix вийшов другий сезон “Відьмака” з українським дубляжем

На Netflix вийшов другий сезон “Відьмака” з українським дубляжем

З’явився другий сезон фентезійного драматичного серіалу «Відьмак» з Генрі Кевіллом у головній ролі — усі вісім епізодів вже доступні з повноцінним (студійним) українським дубляжем та субтитрами.

За інформацією ITC.ua, шоу засноване на книгах відомого польського письменника Анджея Сапковського й ніяк не пов’язане з іграми CD Projekt RED. Другий сезон виходить через два роки після першого (до речі, він також доступний з українським дубляжем), який здебільшого є вільною інтерпретацією деяких оповідань перших двох книг саги про Відьмака — «Останнє бажання» та «Меч Призначення» (загалом у цикл входить вісім книг).

Сюжет другого сезону заснований на третій книзі «Кров ельфів», а також частково на оповіданнях з попередніх вищезгаданих збірок. Він стартує одразу після закінчення подій минулого сезону — у нових епізодах Геральт вирушає в Каєр Морхен разом із Цірі, а Йеннефер потрапляє у полон після битви при Содденському пагорбі. Тим часом Імперія Нільфгаард продовжує свій наступ на Північні королівства.

Окрім Генрі Кавілла до своїх ролей повернулись Фрея Аллан, Аня Чалотра та Джої Беті. У другому сезоні до акторського складу також доєднались Кім Бодніа та Грем Мактавіш, які зіграли Весеміра та Сигізмунда Дійкстру відповідно.

Система Orphus