Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Лубенщині розроблятимуть Стратегію розвитку громади

На Лубенщині розроблятимуть Стратегію розвитку громади

Лубенська міськрада спільно з Проєктом USAID “ГОВЕРЛА” розроблятимуть Стратегію розвитку громади на середньостроковий період.

Як повідомили у Лубенській міській раді, спільно з керівницею регіонального офісу Проєкту USAID “ГОВЕРЛА” Полтавської області Ганною Бабковою та експерткою зі стратегічного планування Проєкту USAID “ГОВЕРЛА” Мариною Бриль обговорили пріоритетні напрями підвищення спроможності громади, покращення якості надання послуг в громаді, можливості різнопланової співпраці та підтримки у рамках Проєкту “ГОВЕРЛА”.

Одним з найголовніших завдань для Лубенської громади в умовах реформи адміністративно-територіального устрою є необхідність підготовки Стратегії розвитку громади на середньостроковий період, яка має бути реалістичним дієвим документом, що визначить основні напрямки розвитку нашої громади на найближчу перспективу. Маючи професійно підготовлену Стратегію розвитку громади, громада зможе залучати кошти на проєкти, які спрямовані на економічне зростання регіону, покращення його інвестиційної привабливості, збільшення кількості робочих місць.

Також під час зустрічі обговорили етапи створення Стратегії розвитку територіальної громади, основні проблемні питання та визначено алгоритм дій.

Фото: Лубенська громада

Система Orphus Поделиться на fb