Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Лубенщині ліквідаторам аварії на ЧАЕС вручили медалі та нагрудні знаки

На Лубенщині ліквідаторам аварії на ЧАЕС вручили медалі та нагрудні знаки 

Напередодні відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб відвідав Лубенське районне управління.

Начальник обласної Служби порятунку “101” подякував ветеранам-ліквідаторам за героїзм, професійність, самовідданість й мужність при ліквідації наслідків техногенної катастрофи та вручив нагрудний знак “Знак Пошани” ДСНС України та пам’ятні медалі, повідомили в Головному управлінні ДСНС у Полтавській області.

“Вшановуємо героїв, які приборкали ядерну стихію Чорнобиля. Ми віддаємо дань пошани всім ліквідаторам аварії та схиляємо голову перед пам’яттю загиблих героїв, які, рятуючи не лише українців, а й народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям”, – зазначив Володимир Салогуб.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять ліквідаторів, які передчасно пішли з життя.

Нагадаємо, у переддень вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у Полтавській ОДА провели зустріч із активом громадських організацій чорнобильців, під час якої обговорили питання соціального захисту, оздоровлення, санаторно-курортного лікування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Фото: ДСНС

Система Orphus