Ви тут:
кримінал Суспільство Україна 

На Київщині затримали двох держреєстраторів, що займалися махінаціями з нерухомістю

На Київщині затримали двох держреєстраторів, що займалися махінаціями з нерухомістю

У Київській області державні реєстратори налагодили схему з незаконного внесення відомостей до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Зловмисники в інтересах забудовників вносили недостовірні відомості до держреєстру прав на нерухоме майно.

Як повідомили у Кіберполіції, здебільшого замовниками незаконних послуг виступали забудовники, які не могли ввести новобудови в експлуатацію, не бажали сплачувати пайову участь у розвиток інфраструктури чи не мали інших дозвільних документів для реєстрації новобудови.

 

Під час обшуків за місцями мешкання фігурантів, а також в офісних приміщеннях державних реєстраторів та забудовника, правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та документацію.

Наразі тривають слідчі дії для встановлення всіх причетних до протиправної діяльності та притягнення їх до відповідальності.

За скоєне зловмисникам може загрожувати до шести років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Фото Кіберполіція

Система Orphus