Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Міський голова Полтавм Олександр Мамай заявив, що на Донбасі воюють “дві наддержави”

Міський голова Полтавм Олександр Мамай заявив, що на Донбасі воюють “дві наддержави”

Полтавський міський голова Олександр Мамай назвав російсько-українську війну братовбивчою і заявив, що Україна – це плацдарм, на якому воюють США та Росія.

Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу “Наш”.

 

“Спілкуючись із жителями нашого міста, ще більше і більше переконуюсь і сам особисто, і бачу позицію населення, то все-таки мені здається, що у нас сьогодні відбуваються ці бойові дії на нашій території – воюють дві наддержави. Це Сполучені Штати Америки і Росія. Дуже прикро, що йде брат на брата”, – сказав Олександр Мамай.

Крім цього, Мамай погодився з тезою журналіста про те, що Україну використовують як “плацдарм для геополітичного конфлікту”.

У соцмережах люди по різному ставляться до такого висловлювання Олександра Мамая. Більшість – обурена та чекають на реакцію правоохоронних органів.

“Мамай забув, що гинуть українці, а не американці. Ну що ветерани АТО, в очах мера ви ніхто”, – йдеться у дописі Віталія Пестова.

“Як людина з такою позицією може очолювати українське місто?! В голові лише жах і неприйняття. Тоді, коли оприлюднюються чергові плани вторгнення Росії на територію України, тут мер наче кличе «Приходьте в Полтаву, тут брати з братами не мають воювати». Коли триває 8 рік російсько-українська війна, вистачає нахабства говорити про війну 2 наддержав, а ми тут просто випадково опинилися поміж вогню… розкажіть це всім родинам загиблих, військовим та добровольцям, які боронять нашу країну, медикам та волонтерам, ВПО і т.д. Ще передайте це вітання мільйонам українців, які відстоювали мову, територію, культуру кожен в свій період історії ціною життя та здоров’я, щоб зараз люди, які звикли до відсутності покарання за всі свої дії, дозволяли собі нехтувати людською гідністю і всіма зусиллями на шляху становлення нашої країни. Дуже символічно, що програма для якої Ви дали інтерв’ю називається «Наша земля». ЛНР і ДНР Вас Олександр Мамай нічому не навчили? Ви такого майбутнього хочете для нашої громади?! Навіщо Ви транслюєте наративи російської гібридної інформ війни?! Радикально засуджую такі заяви міського голови. Людина з такою антиукраїнською позицією не може очолювати будь-яке українське місто, тим паче нашу рідну Полтаву!”, – йдеться у дописі Юлії Городчаніни.

“8 років триває російська агресія проти нашої держави. Російська Федерація анексувала Крим та окупувала частину українського Донбасу, де в цей час тривають бойові дії. У цій війні загинули тисячі українців, в тому числі і багато патріотів із нашої Полтави. Вони віддали життя, захищаючи свою землю від окупантів, захищаючи також демократію і право Мамая бути обраним і керувати містом. Як можна говорити про війну двох наддержав?! Олександр Мамай ніби говорить мовою пропаганди російських Скобєєвих та Соловйових”. Складається таке враження, що міський голова залишився жити в Радянському союзі і не може змиритися з незалежністю України. Невже людина з такими поглядами може захищати та розвивати своє місто та полтавців? Якого майбутнього можна чекати від міського голови, лідера партії ” За майбутнє”, з таким сприйняттям «братів» замість окупантів?”, – йдеться у дописі Ігоря Процая.

Нагадаємо, що Кремль активно готується до нового військового вторгнення в Україну, ескалація прогнозується на початок 2022 року за участю близько 175 тисяч військових.

 

 

 

 

Система Orphus Поделиться на fb