Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Мінцифра випустила найбільший в Україні каталог можливостей для стартапів

Мінцифра випустила найбільший в Україні каталог можливостей для стартапів

Investors Book 2021 є каталогом для інвесторів і стартапів, у якому кожен охочий може знайти бізнес-партнерів та отримати від них підтримку та фінансування своєї ідеї.

Як розповіли у Міністерстві цифрової трансформації України, уся інформація, що міститься в Investors Book 2021, була надана учасниками ринку. Користувачі зможуть дізнатися, у якій галузі працюють учасники каталогу, які обсяги фінансування надають, які проєкти та на якій стадії підтримують.

Investors Book 2021 року — найбільше оновлення каталогу з 2017 року, коли вийшов його перший примірник. Оновлене видання містить вдвічі більше учасників. Окрім України, у каталозі представлені фонди та індивідуальні інвестори зі США, Польщі, країн Балтії, Нідерландів, Туреччини, Казахстану, Вірменії, Великої Британії, Іспанії, Швейцарії. Сукупна кількість проєктів у портфоліо учасників — понад 3000.

Читайте також: В Україні з’явиться новий технологічний університет, який інвестуватиме в стартапи студентів

Інвестори надають фінансування як на ранніх стадіях, так і на більш пізніх. Investors Book 2021 відкриє багатьом стартапам доступ до фінансування на ранніх стадіях. Замість тривалого пошуку — швидкий вибір із сотень наявних можливостей та більше шансів на успіх проєкту.

Ініціатива Investors Book 2021 реалізується Українською асоціацією венчурного та приватного капіталу (UVCA) та Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (USAID КЕУ) у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України.

Система Orphus