Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Майже 3 трлн: капіталізація Apple стала найбільшою у світі

Майже 3 трлн: капіталізація Apple стала найбільшою у світі

Видання Bloomberg звернуло увагу на стрімке зростання капіталізації американської компанії Apple.

Джерело: ain.ua.

На момент написання матеріалу вона складає 2,875 трлн доларів. Це вже світовий рекорд — так багато не коштувала жодна компанія світу. І, скоріш за все, протягом найближчого часу Apple встановить новий рекорд — 3 трлн доларів Як пише Bloomberg, це більше всієї економіки Великої Британії.
Позначки у 1 трлн компанія досягла чотири року тому, щоб отримати оцінку капіталізацію у $2 трлн, знадобилось ще 2 роки. На момент, коли керівником Apple у 2013 році став Тім Кук, капіталізація складала близько 300 млрд доларів. Сьогодні ж Apple — найдорожча компанія світу і сильно випереджає по цьому показнику своїх конкурентів: капіталізація Microsoft — менш як 2,5 трлн доларів.

Читайте також: Apple до кінця року припинить підтримку однієї з популярних моделей iPhone

Опитані Bloomberg аналітики впевнені: більше — попереду. Компанія готує одразу декілька нових продуктів, які зможуть додати компанії причин для зростання: мова про власний автомобіль, а також окуляри доповненої реальності. З доступної інформації відомо, що AR-окуляри варто очікувати у найближчий рік-два. Автомобіль з логотипом надкушеного яблука — ближче до кінця десятиліття.

Система Orphus Поделиться на fb