Ви тут:
Суспільство Україна 

“Маркетплейс фінансових можливостей для бізнесу”: у Дії.Бізнес з’явився новий розділ для підприємців

“Маркетплейс фінансових можливостей для бізнесу”: у Дії.Бізнес з’явився новий розділ для підприємців

Відтепер підприємці зможуть знайти для себе інформацію про кредитні програми, лізинг, альтернативне фінансування, державні програми підтримки, грантові програми та інші типи підтримки на одному порталі.

Всього у розділі “Маркетплейс фінансових можливостей для бізнесу” подано понад 60 фінансових програм, повідомили у Мінцифри.

Підготовка цього сервісу стала можливою завдяки підтримці міжнародних партнерів у межах чотирирічного проєкту IFC – International Finance Corporation “Фінансова інклюзія задля економічного зростання в Україні”, який реалізується у партнерстві з Державним секретаріатом з економічних справ Швейцарії (SECO) та Фондом ефективного врядування Великої Британії (GGF).

Новий розділ “Маркетплейс фінансових можливостей для бізнесу” на порталі Дія.Бізнес за посиланням.

“Маркетплейс фінансових можливостей для бізнесу – це те місце, де підприємці можуть обрати для себе необхідну фінансову програму, прочитати детальні умови отримання фінансування та звернутися безпосередньо до банківських та інших установ. У грудні будуть додані нові функції та фільтри”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus