Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Магічна дата 21.12.2021: що означає та як загадати бажання

Магічна дата 21.12.2021: що означає та як загадати бажання

У такий особливий день потрібно зосередитись на своїх думках та бажаннях.

21 грудня 2021 року — це дата-паліндром, а ще її називають дзеркальною та датою перевертнем. Крім того, у вівторок – День зимового сонцестояння. Він ідеально підходить для кардинальної зміни долі, виконання найзаповітніших бажань. 

Цього дня потрібно розплатитися з боргами та скласти список головних цілей на наступний рік, пише apostrophe.ua.

Не варто забувати про свій духовний розвиток, це чудовий час для медитації. Також треба заповнити останні сторінки книги-життя року, що минає, і відкрити новий розділ.

21 грудня можна залучити до будинку гроші, причому досить великі суми. Важливо подякувати Всесвіту за всі уроки, які він підніс. Цього дня добре зайнятися благодійністю, пожертвуваннями, надати допомогу нужденним. Годувати бездомну кішку чи пташок у дворі – теж вважається доброю справою.

Можна сміливо наряджати ялинку, проте прикрасьте її незвичайними іграшками: хочете дитину – повісьте на ялинку пупсика; хочете зустріти другу половинку – повісьте іграшку у вигляді серця; бажаєте стати багатшими – зробіть гірлянду з купюр; ну а якщо мрієте про велику хату, то підійде іграшковий будиночок.

Як позбутися проблем та негативу

Подумайте, що ви прокинулися вранці без всіх своїх проблем, неприємностей, хвилювань, труднощів на роботі. Душевний настрій покращиться, після чого весь негатив піде з життя.

Також хороший метод – рівно о 12:12 написати швидко все, чого ви хочете позбутися, і встигнути протягом цієї хвилини розірвати листочок на дрібні частини.

Що не можна робити цього дня

Не рекомендується в цей день занадто багато відпочивати і спати, вдаватися до лінощів і ледарства. Також категорично не можна бажати зла будь-кому, інакше воно може повернутися в триразовому розмірі.

Фото: ілюстративне

Система Orphus