Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Лубенська бібліотека для дітей приєдналася до загальнонаціональної акції “Національний тиждень читання”

Лубенська бібліотека для дітей приєдналася до загальнонаціональної акції “Національний тиждень читання”

Першого дня бібліотекарі провели голосні читання дітям, а попереду ще цікаві бібліотечні акції та приємні книжкові сюрпризи.

В країні Національний тиждень читання відбувається вперше і триватиме з 13 по 19 грудня. Проходить він за ініціативи і підтримки Українського інституту книги. Головні гасла акції: “Знайди свою книжку!” та “Знайди книжку для дитини – відкрий їй можливості в майбутньому”. Мета — залучити українців до читання, відвідування бібліотек, купівлі та дарування книжок, а також привернути увагу до українського книговидання та літератури, підтримати видавництва, книгарні та бібліотеки.

Всіх лубенців закликають долучитися до загальнонаціональної акції #тижденьчитання та пропонують декілька ідей від Українського інституту книги:

1.Сходити/записатися в бібліотеку самостійно або з малечею, обрати книжки для всієї родини і написати про свій досвід.

2.Написати пост у своїх соцмережах із рекомендаціями українських книжок (перекладних або від українських авторів), цінних саме для вас.

3.Купити книжки у книгарні для когось у подарунок, для себе або для передачі в бібліотеку – і також розповісти про це у своїх соцмережах.

4.Розповісти або написати історію про читання і книжки у вашому житті в соціальних мережах. Чому, як ви думаєте, читання і українські книжки важливі для українців?

5.Влаштувати корпоративний флешмоб з походу в бібліотеки, книгарні або визначити найулюбленіші українські книжки працівників вашої організації.

6.Написати в соцмережах рекомендації книжок на тему, що є найбільш експертною для вашої організації.

7.Закупити українські книжки в книгарні і подарувати їх в обрану вами бібліотеку і розповісти про це у соцмережах вашої організації.

 

 

Марія Бойко

Фото – сайт Лубенської міської ради

Система Orphus Поделиться на fb