Ви тут:
Спорт Суспільство Україна 

Ломаченко переміг Коммі і здобув інтерконтинентальний титул WBO

Ломаченко переміг Коммі і здобув інтерконтинентальний титул WBO

Вночі з 11 на 12 грудня в Нью-Йорку відбулося бій за участю знаменитого українського боксера.

Українець Василь Ломаченко, екс-чемпіон світу у легкій вазі, бився проти 34-річного Річарда Коммі з Гани, який раніше володів поясом IBF. На кону стояв пояс інтерконтинентального чемпіона за версією WBO.

Бій пройшов із великим домінуванням Василя Ломаченка. Українець виглядав дуже потужно фізично і був вкрай впевненим у собі. Досить швидко Ломаченко знайшов огріхи в обороні суперника та почав їх використовувати, активно працюючи в центрі рингу, повідомляє Sport.ua.

Ганець, хоч і вважався явним андердогом, виявився непростим суперником. Коммі часто відповідав на удари українця, працюючи другим номером.

Василь постійно нарощував перевагу і за кількістю ударів, і за очками в раундах. Майже кожна трихвилинка йшла до активу українця. Обстрілюючи суперника і відмінно пересуваючись рингом, Василь намацав помилки в обороні Коммі.

 

Ганець насилу зумів вижити та вистояти до кінця 12-раундового бою. Проте рішення суддів сумнівів не викликало жодних сумнівів. Ломаченко переміг Коммі та завоював другорядний пояс інтерконтинентального чемпіона WBO.

Рахунок суддівських записок:117–110, 119–108, 119–108 на користь Василя. Ломаченко після бою підняв над головою прапор рідного міста Білгород-Дністровський.

Система Orphus