Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Ліфтове господарство Полтави: аудитори зафіксували порушення процедури закупівлі

Ліфтове господарство Полтави: аудитори зафіксували порушення процедури закупівлі

Аудитори зафіксували порушення процедури закупівлі послуг з технічного обслуговування ліфтів, яку здійснювало комунальне підприємство “Житлово-експлуатаційна організація №2”  Полтавської міської ради з очікуваною вартістю 12,4 млн грн. Але суб’єкт господарювання вирішив оскаржувати це у суді.

Як повідомили у пресслужбі Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області, за результатами розгляду справи суд апеляційної інстанції дійшов до висновку про відмову у задоволенні вимог адміністративного позову комунального підприємства, підтвердивши у повному обсязі позицію та порушення, викладені фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області, за результатами моніторингу процедури закупівлі послуг з технічного обслуговування ліфтів, яку здійснювало комунальне підприємство “Житлово-експлуатаційна організація №2”  Полтавської міської ради з очікуваною вартістю 12,4 млн грн.

“Щороку на ліфтове господарство Полтави спрямовуються мільйони гривень, зокрема і з міського бюджету. Водночас скарги і нарікання на неякісну роботу ліфтів з боку мешканців багатоповерхівок Полтави не вщухають. Під час проведення моніторингу державні аудитори встановили цілу низку порушень вимог законодавства у сфері публічних закупівель. Орган державного фінансового контролю зобов’язав замовника здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень в установленому законодавством порядку, зокрема, вжити заходів щодо розірвання договору відповідно до законодавства”, – йдеться у повідомленні.

Суб’єкт господарювання прийняв рішення оскаржувати в суді позицію та порушення, викладені фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області за результатами моніторингу процедури закупівлі та в кінцевому підсумку, судові органи прийняли рішення не на його користь.

Система Orphus