Ви тут:
Спорт Суспільство 

Легенда боксу розповів, як Джошуа може перемогти Усика

Легенда боксу розповів, як Джошуа може перемогти Усика

Колишній чемпіон світу у чотирьох дивізіонах Рой Джонс поділився своїми думками щодо майбутнього реваншу Олександра Усика та Ентоні Джошуа.

Як повідомляє Boxing News 24, За словами Рой Джонса, Джошуа слід було б відійти від реваншу та надати можливість зустрітися з українцем Тайсону Ф’юрі. Таким чином в британця було б більше часу, аби підготуватися до поєдинку проти Усика.

“Але для Ентоні буде погано, якщо Усик переможе Ф’юрі. Тоді Олександр підійде до їхнього бою ще більш впевненим, ніж минулого разу,”– сказав ексбоксер.

Джонс запевнив, що для Джошуа гроші не в пріоритеті. А відхід від реваншу був би розумним рішенням для Ентоні, аби той краще підготувався.

“У реванші Ентоні треба бути розумнішим та почати швидше. Якби він це зробив у першому поєдинку – він би переміг, адже не був знищений Олександром. Ентоні дуже довго чекав, щоб вступити у бій. А коли вступив – виграв багато раундів. Але перші три віддав Усику. Це не можна робити проти бійців такого типу, адже Олександр – справжній боксер”, – наголосив Рой.

Боксер переконаний, що Усику вдалося перемогти завдяки успішним першим трьом раундам.

Система Orphus