Ви тут:
Спорт Суспільство 

Курив та їздив на великій швидкості: український тренер розповів про “порятунок” Андрія Шевченка

Курив та їздив на великій швидкості: український тренер розповів про “порятунок” Андрія Шевченка

Легенда італійського “Мілану” та національної збірної України мав всі шанси ніколи не зіграти на найвищому рівні.

Про це Fanday розповів колишній тренер Динамо Йожеф Сабо.

“У Шевченка був момент, коли він міг просто зникнути, але я в нього вірив і ставив до складу. Якось приїхав я на тренування Динамо раніше. Підійшов до мене лікар і каже: “Йожефе Йожефовичу, у Шевченка знову підвищений тиск – 180 на 150.
Потім ми покопали та з’ясували, що Шевченко мав погану компанію, він покурював всю цю х***ь. Раніше в Кончі-Заспі була лише одна дорога. Пам’ятаю, я їхав і повз мене промчав Шевченко під 180 км/год на спортивному Мерседесі, який недавно купив.
Я приїхав на базу, забрав у нього ключі від машини та пішов до Григорія Михайловича та Ігоря Михайловича Суркіса. Кажу: “Виручайте! Шевченко зв’язався з якимись хлопцями. Пропаде”. Вони молодці, одразу відреагували.
Мабуть, Ігор Михайлович поговорив із цими хлопцями. Вони йому не давали більше курити. Ще й баба була у Шевченка років на 15 старша. Усі сили віддавав. Після цього він став на ноги та перетворився на Шевченка, якого ми всі знаємо. Його батько якось сказав: “Андрюша, ти Сабо маєш поставити пам’ятник за життя”, – зазначив Сабо.

Читайте також: Один з кращих гравців “Ворскли” хоче залишити Україну

Довідка. Йожеф Сабо — радянський і український футболіст та тренер, угорець за походженням. Заслужений майстер спорту СРСР. Заслужений тренер України. У 1994 та 1996—1999 роках тренував національну збірну України, провівши у ранзі наставника 32 матчі — четвертий показник в історії збірної після Олега Блохіна, Андрія Шевченка та Михайла Фоменка. Кінець вересня-жовтень 2007 — головний тренер «Динамо» (Київ).

Система Orphus Поделиться на fb