Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцький ЦНАП переміг на всеукраїнському конкурсі

Кременчуцький ЦНАП переміг на всеукраїнському конкурсі

Досвід управління персоналом Кременчуцького ЦНАПу визнано одним з кращих у номінації “Краща практика розвитку лідерства та формування команди на публічній службі”.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Кременчуцького ЦНАПу.

На засіданні Ради управління людськими ресурсами державної служби при НАДС підбили підсумки Всеукраїнського конкурсу “Кращі практики управління персоналом”.

“Не секрет, що за 7 років існування Кременчуцького ЦНАП з роботи за власним бажанням не звільнилася жодна людина. Так, були люди, яких спонукав до звільнення переїзд та/або родинні обставини, але не було тих, хто пішов, бо нецікаво чи невдоволений. У нас дуже крутий колектив, де кожен окремо й усі разом є фанатами своєї справи. Ми разом навчаємося, розважаємося, подорожуємо. Персонал – це основа ЦНАП, всі незалежно від віку чи посади”, – йдеться у повідомленні.

Також у ЦНАПі розповіли, як вдалося зібрати та зберегти такий колектив.

“Завдяки правильному, здоровому взаємообміну: керівник для колективу – колектив для керівника, а всі разом – для кременчужан та гостей міста. Справжнє значення має тільки бажання працювати саме на службі у громади, відповідально й віддано”, – додали у ЦНАПі.

Фото з фейсбук-сторінки Кременчуцького ЦНАПу

Система Orphus