Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Компанія Ілона Маска почне імплантувати чипи людям у 2022 році, – ЗМІ

Компанія Ілона Маска почне імплантувати чипи людям у 2022 році, – ЗМІ

Вони допомагатимуть людям із проблемами зі здоров’ям та травмами.

Джерело: Insider.

Neuralink розробляє чип, який буде імплантуватися у мозок людей. Там він буде одночасно записувати та стимулювати мозкову діяльність. Пристрій призначений для медичних застосувань, таких як допомога під час серйозних травм спинного мозку та неврологічних розладів.

Маск запевняє, що стандарти Neuralink щодо імплантації пристрою значно вищі, ніж вимагає Управління продовольства та медикаментів США. Зумовлено це тим, що розробники чипу провели багато тестів і тому підтверджують, що пристрій безпечний і надійний, а також його можна безпечно вилучити.
За словами Маска, чип Neuralink добре працював під час випробування на мавпах. У квітні компанія випустила відео, на якому тварина грає у відеоігри за допомогою чипу. Маск зазначив, що першими людьми, які випробують мікрочип, будуть люди з серйозними травмами хребта.

Читайте також: Apple до кінця року припинить підтримку однієї з популярних моделей iPhone

До того винахідник казав про більш ранні терміни, коли Neuralink має вперше імплантувати свої чипи людям. У 2019 році він планував почати тестування на людях до кінця 2020 року, а в лютому цього року сподівався імплантувати технологію людям до кінця 2021 року.

Система Orphus Поделиться на fb