Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Керівники Полтавщини привітали з Днем Збройних сил України

Керівники Полтавщини привітали з Днем Збройних сил України

6 грудня Україна відзначає 30-річчя Збройних Сил.

Це національне свято, яке відзначають щороку 6 грудня, у день ухвалення в 1991 році закону України “Про Збройні Сили України”. Проголосивши 1991 року незалежність, Верховна Рада в стислі терміни ухвалила низку законодавчих актів, що стосуються військової сфери.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький привітав військових із 30-річчям ЗСУ.

“Шановні військовослужбовці та ветерани військової служби!

Щиро вітаю вас із Днем Збройних Сил України!

За роки незалежності нашої держави українське військо відродилося та зміцніло. Наразі Збройні Сили України мають сучасну військову техніку, досвід бойових дій, є надійним гарантом стабільності та безпеки держави.

Триває військова агресія Російської Федерації проти України. Ризикуючи життям, наші військові з честю захищають державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Безмежна вдячність кожному військовослужбовцю за звитягу, мужність і патріотизм. За те, що серед великої кількості професій ви обрали одну з найтяжчих і водночас найпочесніших – захищати свій народ і рідну землю від ворога.

Вічна пам’ять героям, які віддали своє життя за Україну.

Бажаю нашим військовим міцного здоров’я, миру, добробуту, успіхів у службі!”

Вітання голови Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова із Днем Збройних сил України.

“Шановні військовослужбовці і ветерани Збройних сил України!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята та 30-ї річниці утворення Української армії!

За 30 років свого існування і особливо в останні роки Збройні сили України сформувалися як потужна народна армія незламних та нескорених бійців-миротворців, патріотів, захисників мирного населення та рідної землі, яка цілком справедливо заслужила народну повагу та довіру. В умовах підступної військової агресії наші військовослужбовці демонструють високий професіоналізм, мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання і вміння перемагати ворога. 

Відзначаючи свято, ми схиляємо голови перед пам’яттю Героїв, які на полі бою віддали своє життя за незалежність і процвітання України.

Переконаний, що Збройні сили України є і будуть завжди справжньою національною гордістю, гарантуватимуть стабільність та суверенітет нашої держави!

Здоров’я і добробуту вам, миру і злагоди, нових успіхів у справі зміцнення військового потенціалу та підвищення обороноздатності України!

Слава Україні! Героям слава!”

Система Orphus