Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Катя Осадча та Юрій Горбунов разом з Каменських та Потапом охрестили сина

Катя Осадча та Юрій Горбунов охрестили сина

У День святого Миколая, 19 грудня, Катя Осадча та Юрій Горбунов охрестили молодшого сина Данила.

На таїнство запросили зіркових друзів – Потапа та Настю Каменських, а після влаштували застілля з танцями.

Про це розповів Юрій Горбунов у Instagram.

Символічно, що церемонію хрещення знамените подружжя організувало у церкві Святого Миколая на Аскольдовій могилі, що в Києві на схилах Дніпра. Це розповіли не Катя Осадча та Юрій Горбунов, а їхня подруга Ірина Ковальчук.

“Хрестини Данилка-Миколки на День святого Миколая. Улюблена церква на Аскольдовій могилі”, – поділилась бізнес-леді, а разом з тим розсекретила друге ім’я чотиримісячного хлопчика.

На таїнство зіркові батьки та гості вбралися в одяг з національними мотивами: Горбунов – у білу вишиванку, Осадча – у сукню від улюбленої дизайнерки Юлії Магдич, Каменських – у мініплаття кольору хакі з вишивкою.

Після церемонії Катя Осадча та Юрій Горбунов запросили гостей на вечерю в ресторан. Після щедрого застілля вони влаштували запальні танці під українські пісні. Ба більше, пара не залишила близьких без подарунків – до них на гуляння завітав Святий Миколай. Він потішив не тільки 4-річного Івана, а й Потапа, який сів йому на коліна та розказав віршик.

“Класний був день сьогодні. Всім похресникам розвезла подаруночки. Були в церкві, охрестили янголя”, – підсумувала Настя Каменських.

Система Orphus